היו שותפים

תרומות למכון מניטו

מכון מניטו הנו עמותה רשומה ללא כוונות רווח, המוכרת לצורך קבלת תרומות פטורות ממס על פי חוק. פעילות המכון מתבצעת ברובה הגדול בהתנדבות והתרומות עוברות במישרין להוצאת ספרים ולחשיפת תורת הרב בקרב הציבור הישראלי.

  • Paypal

     

  • תרומת קבע חודשית: הוראות הקבע של תלמידי ומוקירי מניטו הן הבסיס לפעילות המכון ומאפשרות את המשך הפעילות השוטפת. ניתן לשלוח בפקס או לכתובתנו: מכון מניטו, רח' המעיין 12, ת"ד 1585, אפרת 90435. לטופס הוראת קבע.
  • העברה בנקאית אינטרנטית: ניתן להעביר תרומות חד-פעמיות באמצעות האינטרנט, דרך אתר הבנק האישי, לפקודת: מכון מניטו, סניף 114 קרית משה, חשבון 185469.

כדי ללמוד על האפשרויות לתרומה ולהקדשת ספרים, ניתן ליצור קשר עם יעל חלמיש: טל': 02-9933024 , 0544933123 פקס: 02-9932884 yaellehp@gmail.com

תמיכה במכון מניטו

מכון מניטו מודה מקרב לב לתומכינו אשר מחזקים את תוכניות המכון ואת פעולותיו. תמיכה זו היא המאפשרת בפועל את חשיפת תורת הרב, הרלוונטית והרעננה היום יותר מתמיד. המכון יראה בברכה יוזמות ושותפויות כדי לקדם את המטרות הבאות:

  • תוכניות ושיעורים ע"פ משנת מניטו
  • שילוב משנתו של מניטו במסגרות לימודיות המעוניינות בכך, כגון מדרשות, מכינות, ישיבות, בתי מדרש פתוחים ועוד.
  • תרגום והוצאה לאור של שיעורי הרב (הזכויות על השיעורים שמורות למכון מניטו ונדרש תיאום עמנו למטרת בקרת איכות ופיזור העבודה)
  • שיח חינוכי וציבורי על מחשבה יהודית שורשית ועל זהות יהודית בת זמננו
  • מחקרים על תרומתו של הרב אשכנזי למהפיכה אינטלקטואלית, רוחנית וחינוכית במחשבת ישראל, ועל הגות יהודית צרפתית במאה העשרים

כדי ללמוד יותר על ההזדמנויות לשיתוף פעולה עם המכון, ניתן ליצור קשר עם איתי קולין: טל': 0585421421 itaykln@gmail.com

חשוב ביותר:  דרושות קלטות של שיעורי הרב אשכנזי

מאחר והרב אשכנזי זצ"ל הקדיש את מרב מרצו וזמנו להוראה בעל פה, וכמעט שלא עסק בכתיבה, רוב החומר המצוי בידינו מבוסס על שיעורים בעל פה שהוקלטו באופן עצמאי על ידי מאזינים בשיעורים. במידה והקלטתם שיעורים, או אם מצויות בידיכם קלטות או סיכומי שיעורים של הרב, או מידע אודות מקום הימצאותם של מקורות כאלה, אנא צרו עימנו קשר, על מנת שהחומר יישמר ויעבור גם עבור הדורות הבאים. נודה אם תפיצו הלאה את הבקשה. מלבד אוסף הקלטות של יהודה נקש ז"ל שקיים ברשות המכון, חסרות למכון, בין היתר, קלטות בתחומים הבאים: שיעורי הרב על דרך החיים מאת המהר"ל (סדרה בעברית של יותר מ-100 קלטות שאינה מצויה ברשותנו), אורות הקודש, התפילה, יצחק אבינו ונושאים נוספים. חומרים אלה ואחרים נחוצים מאד עבור ספרים הנמצאים בשלבי איסוף ועריכה.