שיעורים בעברית

הרב אשכנזי הקדיש את מרב זמנו ומרצו להוראה בעל פה. במהלך שנים ארוכות הוקלטו שיעוריו על ידי תלמידיו ובפרט מר יהודה נקש שלו אנו חבים תודה עמוקה על הקלטה, איסוף, ועיבוד של שיעורים אלו המובאים להלן. תודה רבה גם לאיתי אשכנזי, נכדו של הרב, שפעל ללא לאות בתחילת הדרך על מנת להנגיש את הקלטות לציבור.

הוראות הפעלה: הקבצים פועלים תחת הפורמט של אתר המוסיקה הפופלארי Sound Cloud. לשמיעה ישירה של הקבצים יש ללחוץ על השיעור. להורדת השיעור למחשב או לסמארטפון יש לחפש בתוך מלבן הנגן, מימין למעלה, סמל קטן של הורדה. הקובץ יגיע לרוב לתיקיית ההורדות.

בעלי סמארטפונים: יש אפליקציה של השיעורים להאזנה והורדה. חפשו "מניטו".

לחלופין, עוד אופציה לשמיעה נוחה ורציפה של השיעורים, אנו ממליצים להוריד את האפליקציה: Smart AudioBook Player 

עבודת העיבוד וניקוי הרעשים מההקלטות נעשות ע"י מעבדות "סאונד אנד קליר": 03-5755462


      השיעורים של הרב להורדה על פי נושאים:‎‎

נושאמספר סדרות

הרב קוק 

5

המהר"ל מפראג 

6

מקרא ומדרש 

6

תפילה וקבלה 

3

נושאים שונים 

6

שיעורים בצרפתית 

הרבה


קלטות צלולואיד, או כפי שהן מכונות: "קסטות", הולכות ונעלמות מן העולם. כל שיעורי הרב המוקלטים הוקלטו על פורמט מיושן זה. אנו עושים מאמצים כבירים לנסות להציל מה שנותר מתורת הרב אשכנזי בעברית כולל ניקוי רעשים במעבדה תמורת אלפי שקלים.

עזרו לנו בבקשה - אם שמעתם או הכרתם אדם עם שהקליט את שיעוריו מניטו (גם בצרפתית) או מחזיק קסטות שלו בבית - אנא ידעו אותנו וצרו איתנו קשר על מנת שנוכל לזכות את הציבור:

איתי: 0585421421

itaykln@gmail.com

או צרו קשר עם נציגי המשפחה - ישראל פיבקו: 0523273336

בנוסף, עקב איכות השמע הגרועה בהקלטות, התחלנו פרוייקט של שכתוב השיעורים. אם יש לכם זמן להקליד וללמוד תורה תוך כדי - נשמח לעזרה, לאותו מספר טלפון ומייל הנ"ל.

מכון מניטו