ארכיון
כותרות
מאמרים ותוכן כללי

                          

          כיצד לשמוע את מניטו בצורה יעילה בנסיעות?

על פי נתוני הלמ"ס, רכב פרטי ממוצע בישראל עובר בכל שנה לא פחות מ- 16,300 ק"מ, השקולים ל- 11.1 שעות נהיגה שבועיות ו- 24 ימים מלאים בשנה, בתוך מציאות שבה צפיפות הכבישים בישראל היא מהגדולות בעולם. בעקבות כמות הזמן ש"מתבזבזת" על הכביש, צצו בשנים האחרונות מספר אפליקציות שמנסות לנצל את הנסיעה לטובת לימוד והעשרה. אחת הדרכים הפופולאריות היא שמיעת שיעורי תורה, פודקאסטים וספרים קוליים (AudioBook).

כדי לנצל את זמן הנסיעה ללמוד את משנת מניטו, אנחנו מציעים בפניכם שתי אופציות של נגנים נוחים ויעילים, לגולשים הרגילים ולשותפים, שנועדו למטרה זו. בעזרתם תוכלו לשמוע את מניטו בדרכים בצורה נעימה ובטוחה.

 

משתמשים רגילים

שמיעה של השיעורים הפתוחים לכולם, דרך תוכנת הניווט Waze (באמצעות נגן ספוטיפיי Spotify)

סרטון הסבר (דקה וחצי):

 

שותפי מכון מניטו

שמיעה של השיעורים הזמינים לשותפים באמצעות האפליקציה Smart AudioBook

זוהי אפליקציה שימושית לשמיעת שיעורים וספרי קול. אמנם אין לה את היתרונות של נגינה מסונכרנת עם הווייז, אך היא מציעה יתרונות משלה. אחת התכונות הרלוונטיות ביותר לשיעורים טמונה באופציה לקביעת סימניות: תוך כדי שמיעת השיעור, 2 לחיצות יאפשרו לכם לקבוע סימנייה - סימון של נקודה בשיעור של מניטו שנגעה בכם תוך כדי האזנה - לקרוא לה בשם, ולאחר מכן לחזור אל אותה נקודה בשיעור בלי לפגוע ברצף השמיעה. אפשרויות נוספות הן בוסטר של סאונד - במקרה של שיעורים שעוצמת השמע המקורית בהם נמוכה, שינוי מהירות הפעלה, ועוד אפשרויות נוספות. באפליקציה יש אפשרות להשתמש בגרסה החופשית, אבל אנחנו ממליצים לרכוש את הגרסה המלאה ב-2 דולר, ולהנות מכל האפשרויות.

1. הורידו את השיעור שאתם מעוניינים לשמוע אותו דרך הסמארטפון.

2. צרו תיקייה חדשה בסמארטפון, וקראו לה בשם שתזכרו מאוחר יותר, לדוגמה - 'שיעורים של מניטו'. זו תהיה תקיית האם של האפליקציה, וממנה היא תשאב את המידע על קבצי השמע שלכם. אם ברצנוכם לשמוע מספר שיעורים מסדרות שונות, צרו תיקייה נוספת וקראו לה בשם של סדרת השיעורים.

3. העבירו את השיעורים שהורדתם אל התיקייה שיצרתם, לפי הסדר.

4. הורידו את האפליקציה Smart AudioBook כאן.

5. פתחו את האפליקציה, היכנסו להגדרות, ותחת האופצייה 'תיקייה ראשית' הגדירו את התיקייה שיצרתם.

6. היכנסו לספרייה, בחרו את השיעור או את הסדרה שברצונכם ללמוד, והתחילו להאזין לה.

להלן הסבר קצר על מקשי ההפעלה:

seferkol

באופן כללי, אנחנו ממליצים להיכנס להגדרות ולשחק קצת עם האפליקציה. ככל שתדעו עליה יותר, חוויית הלימוד שלכם בנסיעה תהיה יעילה יותר.

 נסיעה נעימה

 

  • אני הבנתי את זה בשואה: בתקופת השואה העולם מאבד כל משמעות. שואה - זה כמו המוות בגורל של היחיד (מתוך "לימוד בחבורה") קרא עוד
  • 1
  • 2
  • 3